Pielęgnacja ciała

Odpowiednia pielęgnacja ciała to klucz do zachowania zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia. Podobnie jak w przypadku pielęgnacji twarzy nasze ciało także potrzebuje oczyszczania i złuszczania martwego naskórka. Regularnie stosowany peeling do ciała zwiększa absorpcję składników aktywnych do głębszych warstw skóry, poprawia jędrność oraz wspomaga procesy liporedukcji.

Niektóre produkty dodatkowo odżywiają i natłuszczają skórę. Peeling do ciała z makiem z linii LOMI LOMI NUI, pobudza mikrocyrkulację krwi, dotlenia i energetyzuje skórę. Po oczyszczeniu skóry, pielęgnacja ciała obejmuje jej nawilżenie. W zależności od rodzaju skóry możemy wybierać spośród balsamów nawilżających odpowiednich dla skóry normalnej oraz masek do ciała z mnóstwem składników aktywnych. Dla osób ze skórą przesuszoną doskonale sprawdzi się wiśniowa maska do ciała z linii SHIATSU. Działa nawilżająco oraz pobudza metabolizm fibroblastów, stymulując je do syntezy kolagenu i elastyny.

Chociaż Twoja skóra nie jest narażona na ciągłe działanie promieni UV, tak jak twarz, pamiętaj o odpowiedniej ochronie przeciwsłonecznej podczas ekspozycji na słońce.