Koncentraty i preparaty do urządzeń kosmetycznych

Serum i żele do ultradźwięków z linii TECHNOLOGY to preparaty o najwyższej koncentracji składników aktywnych tj. kwas hialuronowy, Hydromanil®, ekstrakt z bursztynu, koenzym Q10, ekstrakt z alg, kolagen, D-pantenol, lecytyna, proteiny jedwabiu, olej arganowy, aronia, arnika, witamina C, kompleks ekstraktów z: borówki, cytryny, ruszczyka; ekstrakt z kasztanowca, ekstrakt z kiwi, ekstrakt z białych trufli, mikrokolagen, ekstrakt z miodu, ekstrakt z Noni, ekstrakt z oliwki, ekstrakt z imbiru, ekstrakt z borowiny, ekstrakt z wierzby, woda oczarowa, cynk PCA, kompleks LIPOREDUCTYL®: l-karnityna, kofeina, ekstrakt z bluszczu, ekstrakt z ruszczyka, Centella Asiatica, wit. E, Inulina.

Przeznaczone do pielęgnacji twarzy w zabiegach sonoforezy, jonoforezy, mezoterapii bezigłowej, dermomasażu, elektrostymulacji. Poprawiają podstawowe biomechaniczne własności skóry – nawilżenie, elastyczność, gęstość, owal i koloryt. Istotnie wpływają na odnowę stref osłabionych wzmacniając funkcje ochronne skóry. Redukują zmarszczki fizjologiczne i mimiczne przeciwdziałając procesom starzenia się skóry. Nadają jej aksamitnie gładką teksturę.

Gwarantują prawidłowe przewodnictwo ultradźwięków, wysoką odporność na wysychanie oraz komfort pracy wynikający z najwyższej przyczepności preparatów.