VEGAN NATURE Aromatyczny zabieg na ciało dopasowany do nastroju i potrzeb skóry

Zabiegi na ciało

VEGAN NATURE to wyjątkowa, wegańska linia rekomendowana do pielęgnacji całego ciała. Holistyczna terapia będąca niesamowitą ucztą dla zmysłów, pozwalająca na pełen relaks i odprężenie nie tylko ciała, ale i umysłu. Zabieg rozpoczyna się od testu zapachowego, który umożliwia wybór najbardziej odpowiedniego dla Klienta aromatycznego olejku, o zapachu inspirowanym czterema żywiołami. Pozwala stworzyć rytuał zgodny z upodobaniami i nastrojem Klienta.

ZALECANA LICZBA ZABIEGÓW: polecany jako pojedynczy seans relaksująco – odprężający.

  • Opis zabiegu
  • Przebieg zabiegu

Przeznaczenie: 

Każdy rodzaj skóry. Zabieg polecany dla osób zabieganych, przemęczonych, z poczuciem „braku energii”, poszukujących relaksu i pragnących w kompleksowy sposób zadbać o swoje ciało. Doskonała propozycja przed ważnym spotkaniem, kiedy musimy być w wyjątkowej formie fizycznej i psychicznej.

Składniki aktywne:

100% wegańskie receptury preparatów, skomponowane z naturalnych składników, które stanowią minimum 90% wszystkich surowców zastosowanych w preparatach: olejów roślinnych, minerałów i botanicznych ekstraktów. Pozostałe składniki zapewniają miłe doznania sensoryczne oraz wysoką trwałość formuł.

Aromaty olejków zapachowych cztery żywioły:

ZIEMIA – aromatyczna kompozycja drzewno – kwiatowa, z wyczuwalnymi nutami ziołowym, połączonymi z gorzką pomarańczą, malinami, gardenią, nerolą, oraz ambrą*, z dodatkiem paczuli, drzewa cedrowego i sandałowego, które dodają niezwykłej elegancji.

Zmysłowy i głęboki aromat, wprowadzający ciało i umysł w stan odpoczynku.

OGIEŃ – niepowtarzalna, aromatyczna, pobudzająca zmysły kombinacja aromatów kwiatowych i owocowych, połączonych z różowym pieprzem, uzupełnionych nutą paczuli, ambry* i piżma*.
Pobudzający zmysły aromat, tworzący nastrój komfortu i pełnego relaksu.

WODA – aromatyczna kombinacja świeżych, morskich oraz owocowo – kwiatowych nut zapachowych, z wyczuwalnym akordem drzewa cedrowego, piżma* i ambry*, które dodają kuszącej słodyczy.
Odświeżający ciało i duszę aromat pobudzający i poprawiający samopoczucie.

POWIETRZE - kombinacja wodnych zapachów połączonych z pobudzającym zmysły akordem kwiatu lotosu i zielonych owoców, przełamanych delikatnym, odświeżającym aromatem eukaliptusa. Orzeźwiający aromat, wyostrzający zmysły i dodający energii.

*nieodzwierzęcy substytut naturalnych odpowiedników

Efekty widoczne po zabiegu:

Wygładzenie i odświeżenie.
Przywrócenie jędrności i elastyczności.
Odżywienie i nawilżenie skóry.
Ciało zmysłowo pachnące.
Poczucie odprężenia, relaksu i rozluźnienia.

Preparaty do zabiegu:

VEGAN NATURE Suchy peeling do ciała
VEGAN NATURE Olej do masażu
VEGAN NATURE Hydro mus do ciała nawilżająco – regenerujący
VEGAN NATURE Multi balm do ciała wygładzająco - ujędrniający
VEGAN NATURE Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - ziemia
VEGAN NATURE Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - ogień
VEGAN NATURE Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły - woda
VEGAN NATURE Aromatyczny olejek zapachowy cztery żywioły – powietrze

Przed użyciem Aromatycznych olejków zapachowych wstrząsnąć opakowaniem.

1. Test zapachowy – dopasowanie zabiegu do upodobań i nastroju Klienta. Pozwalamy Klientowi na wybór zapachu, który będzie pojawiał się we wszystkich preparatach wykorzystywanych podczas zabiegu. Do wyboru są 4 aromatyczne olejki zapachowe inspirowane czterema żywiołami – ziemia, ogień, woda, powietrze.

2. Do szklanej miseczki przełożyć około 60g suchego peelingu do ciała, dodać 5 kropli wybranego przez Klienta aromatycznego olejku zapachowego, dokładnie wymieszać. Nanieść peeling na wilgotną skórę i delikatnie masować. Dla osób preferujących delikatny efekt ścierania, przygotowany peeling połączyć z olejem do masażu. Zmyć pod prysznicem lub za pomocą wilgotnych, ciepłych kompresów.

3. Do szklanej miseczki wlać około 30ml oleju do masażu, dodać 5 kropli wybranego przez Klienta aromatycznego olejku zapachowego, dokładnie wymieszać. Wykonać relaksujący masaż całego ciała, z uwzględnienie stóp, dłoni i głowy. Dla pełnego relaksu wykonać również masaż twarzy. Do masażu twarzy użyć oleju bez dodatku aromatycznego olejku zapachowego. Po zakończeniu masażu nadmiar oleju zmyć za pomocą ciepłych, wilgotnych kompresów i osuszyć skórę.

4. Zabieg zakończyć nałożeniem na ciało preparatu, który najlepiej odpowiada na potrzeby skóry Klienta. W przypadku skóry suchej, odwodnionej, wrażliwej i wymagającej regeneracji zastosować hydro mus do ciała. W przypadku skóry wiotkiej, pozbawionej jędrności, elastyczności i napięcia wybrać multi balm do ciała. Do szklanej miseczki zadozować około 20g wybranego preparatu, dodać 5 kropli wybranego przez Klienta aromatycznego olejku zapachowego, dokładnie wymieszać. Wmasować w skórę i pozostawić do wchłonięcia.

Nie czekaj skontaktuj się z opiekunem regionu Kliknij aby znaleźć dystrybutora >

Preparaty stosowane przy zabiegu