FARMONA PROFESSIONAL
UNIQUE SKIN
Nowa linia profesjonalnych kremów pielęgnacyjnych UNIQUE SKIN to efekt pracy doświadczonego zespołu marki Farmona Professional. Jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby, nawet najbardziej wymagających skór. Linia UNIQUE SKIN daje możliwość stosowania profesjonalnych kosmetyków również na co dzień. To produkty bezpieczne, ale zapewniające widoczne efekty. Ujmują swoją wysoką jakością, specjalnie opracowaną formułą i pięknym zapachem.
Co jest dla nas najważniejsze?

Indywidualne podejście

Do każdej skóry i jej potrzeb podchodzimy indywidualnie. Każda cera jest inna, a odpowiednia dla niej pielęgnacja może się zmieniać z wiekiem, porą roku czy stanem zdrowia. Różnorodność kremów UNIQUE SKIN pozwala na perfekcyjne dopasowanie kremu - od skóry wrażliwej i suchej, przez tłustą i problematyczną, po mieszaną i dojrzałą.

Widoczne efekty

Szybka i widoczna poprawa stanu skóry, zadowolenie z jej wyglądu i komfort w stosowaniu kosmetyków UNIQUE SKIN to dla nas priorytet. Specjalnie dobrane składniki aktywne i wysoka technologia produkcji pozwoliły na stworzenie idealnie dopracowanych produktów. Wyselekcjonowane receptury to nasza gwarancja skuteczności.

Szacunek dla natury

Wiele składników tworzących kremy UNIQUE SKIN pozyskaliśmy bezpośrednio z natury. Nasze formuły zawierają idealnie połączone ze sobą składniki aktywne, ponieważ wykorzystujemy to co w przyrodzie najcenniejsze. Unikamy zbędnych dodatków, dlatego właśnie postanowiliśmy zrezygnować z dodatkowych opakowań – kartoników, które w ogromnych ilościach trafiają do kosza od razu po zakupie kosmetyków.

Praca pod okiem eksperta

Linia UNIQUE SKIN powstała pod okiem eksperta w dziedzinie kosmetologii – doktor Magdaleny Niewęgłowskiej. Dzięki jej wieloletniemu doświadczeniu w pracy kosmetologa, wraz z całym zespołem Farmona Professional udało się stworzyć 6 produktów o najwyższej jakości. Każdy z kremów UNIQUE SKIN został indywidualnie dopracowany, aby przynosił jak najlepsze efekty.


UNIQUE SKIN to wyjątkowa linia przeznaczona dla każdej wyjątkowej skóry. To kosmetyki, które wyróżnia doskonałe działanie, unikalne połączenie składników aktywnych oraz najlepsze efekty”
dr Magdalena Niewęgłowska

Premiera linii FARMONA PROFESSIONAL UNIQUE SKIN odbędzie się podczas uroczystej gali finałowej Konkursu Miss Polonia 2023. Jesteśmy dumni, że kosmetyki naszej marki będą wspierały piękne uczestniczki, podczas tak ważnego wydarzenia z wieloletnią tradycją.
#The new you starts here