HANDS SLOW AGE Przeciwstarzeniowy zabieg na dłonie

Zabiegi na dłonie

Jak zachować młody i zdrowy wygląd skóry dłoni? To pytanie, na które każda Kobieta chciałaby znaleźć odpowiedź. Wiedząc jakie zmiany zachodzą w skórze dłoni wraz z wiekiem, na jakie czynniki zewnętrzne jest ona narażona każdego dnia i czego potrzebuje by zachować zdrowy i młody wygląd, Specjaliści Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA stworzyli linię HANDS SLOW AGE. To linia, która w kompleksowy sposób nie tylko opóźnia pojawienie się oznak starzenia skóry dłoni, ale również niweluje widoczne już na naszej skórze skutki jego upływu.

 

  • Opis zabiegu
  • Przebieg zabiegu

 

PRZEZNACZENIE: sucha, szorstka skóra dłoni, skóra dłoni wymagająca regeneracji, z wyraźnymi oznakami starzenia – utratą jędrności  i elastyczności, z widocznymi przebarwieniami – posłonecznymi, starczymi, hormonalnymi i o nierównomiernym kolorycie.

EFEKTY WIDOCZNE PO ZABIEGU: wygładzenie i zregenerowanie skóry, intensywne i długotrwałe nawilżenie, zwiększenie jędrności i elastyczności skóry dłoni, rozjaśnienie przebarwień i zmniejszenie ich widoczności, wyrównanie kolorytu, odmłodzenie i poprawienie wyglądu skóry dłoni.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • WHITENING CELLULAR COMPLEX – aktywny kompleks ekstraktów roślinnych z lukrecji, mącznicy lekarskiej, cytryny i morwy, wykazujące działanie rozjaśniające, przeciwzapalne i antyoksydacyjne.
  • MELASLOW™ - ekstrakt z mandarynki japońskiej, który rozjaśnia skórę, redukuje przebarwienia i plamy starcze.
  • KWASY AHA – połączenie kwasów: glikolowego, jabłkowego, cytrynowego i mlekowego, wykazujących działanie keratolityczne, stopniowo i delikatnie złuszcza naskórek, wygładza powierzchnię skóry i wyrównuje jej koloryt.
  • CERAMIDY – naturalne składniki lipidów skóry, stanowią główny składnik spoiwa wypełniającego przestrzenie międzykomórkowe w warstwie rogowej naskórka. Mają zdolność zatrzymywania wody w skórze i zmniejszają jej utratę poprzez naskórek, wzmacniając tym samy funkcje barierowe skóry, a także przyspieszają jej regenerację i wygładzają jej powierzchnię.
  • KOENZYM Q10 – nazywany również witaminą Q10, to substancja, która dobrze rozpuszcza się w tłuszczach, a jednocześnie jest nierozpuszczalna w wodzie. Posiada zdolność do opóźniania, a nawet zapobiegania niekorzystnym zmianom związanym z procesem starzenia i fotostarzenia się skóry. Redukuje wolne rodniki, regeneruje skórę i poprawia funkcjonowanie bariery ochronnej skóry. Ponadto zwiększa jędrność i elastyczność.
  • DURAQUENCH IQ SA – zaawansowany kompleks nawilżającym tworzący na skórze podwójną warstwę strukturalną aby zregenerować i wzmocnić naturalną barierę i zapewnić długotrwałe nawilżenie utrzymujące się do  72 godzin.

 

PREPARATY DO ZABIEGU:

HANDS SLOW AGE Trójaktywny peeling do dłoni ANTI – AGENING

HANDS SLOW AGE Rozjaśniająco – przeciwstarzeniowa maska parafinowa do dłoni

HANDS SLOW AGE Przeciwstarzeniowe serum do dłoni

 

 

Zabieg można wykonywać jako samodzielny zabieg pielęgnacyjny, na dłonie, można łączyć go z zabiegiem manicure, a także zaproponować Klientce podczas zabiegu na twarz, kiedy odpoczywa z maską.

Na oczyszczoną, suchą skórę dłoni nałożyć niewielką ilość  Trójaktywnego peelingu do dłoni, wykonać delikatny masaż i pozostawić na około 3 minuty. Następnie dokładnie zmyć za pomocą ciepłych, wilgotnych kompresów i osuszyć dłonie.

Tak oczyszczona i wygładzona skóra gotowa jest na przyjęcie składników aktywnych z maski. Na skórę dłoni oraz paznokcie nałożyć kryjącą warstwę Rozjaśniająco – przeciwstarzeniowej maski parafinowej do dłoni. Wykonać krótki masaż, a by aktywować rozgrzewającą formułę i zintensyfikować jej działanie. Zawinąć dłonie w folię i nałożyć rękawice frotte. Pozostawić na około 5 minut, a następnie nadmiar maski usunąć za pomocą ciepłych, wilgotnych kompresów.

Na zakończenie zabiegu wmasować w dłonie Przeciwstarzeniowe serum  i pozostawić do wchłonięcia.

Nie czekaj skontaktuj się z opiekunem regionu Kliknij aby znaleźć dystrybutora >

Preparaty stosowane przy zabiegu