NEURO LIFT + Zabieg dermo-liftingujący

Zabiegi na twarz

Specjalistyczny, kompleksowy zabieg dermo-liftingujący zainspirowany efektami prestiżowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Głównym jego zadaniem jest wygładzenie skóry i poprawa jędrności, a także regeneracja skóry i podtrzymanie efektów po zabiegach dermo kosmetycznych. Opracowany z myślą o kobietach około 40 r. ż., które pragną efektywnej i szybkiej poprawy stanu skóry. Jego tajemnica tkwi w zastosowaniu kombinacji najbardziej zaawansowanych technologicznie składników najnowszej generacji o szerokim i udowodnionym działaniu opóźniającym starzenie się skóry.

Zalecana liczba zabiegów: seria 6 zabiegów, raz w tygodniu.

Czas trwania zabiegu: 1 godzina 15 minut.

 • Opis zabiegu
 • Przebieg zabiegu

Przeznaczenie:

 • każdy rodzaj skóry dojrzałej, z wyraźnie zaznaczonymi objawami spadku gęstości, utratą jędrności i napięcia, widocznymi zmarszczkami mimicznymi i grawitacyjnymi, jako uzupełnienie i podtrzymanie efektów zabiegów z zakresy medycyny estetycznej, w celu regeneracji skóry po inwazyjnych zabiegach dermatologii estetycznej.

 

Efekty widoczne po zabiegu:

 • natychmiastowy efekt liftingu,
 • spłycenie zmarszczek,
 • nawilżona i zregenerowana skóra,
 • wyraźna poprawa jędrności i elastyczności,
 • poprawa wyglądu i kondycji skóry.

 

Efekty widoczne po serii zabiegów*:

 • wygładzenie i wypełnienie zmarszczek, redukcja skurczu mięśni, a co za tym idzie - zahamowanie procesów powstawania i pogłębiania się zmarszczek mimicznych, poprawa owalu twarzy.

*seria 6 zabiegów połączonych z pielęgnacją domową

 

Składniki aktywne zastosowane w linii:

NEUROPEPTIDE – neuroaktywny peptyd nowej generacji ograniczający skurcz mięśni prowadzący do powstawania zmarszczek mimicznych. Skutecznie hamuje proces powstawania i pogłębiania się zmarszczek.

LIFTING 4D - specjalna, unikalna trójwymiarowa siateczka dająca natychmiastowy, widoczny i odczuwalny efekt liftingu. Poprzez wzmocnienie struktur podporowych na każdym poziomie skóry, działa ekspresowo dając zauważalną poprawę owalu twarzy, napięcia i naprężenia skóry.

HYALURON FILLER - mikrosfery usieciowanego kwasu hialuronowego niezwykle skutecznie wypełniają linie i zmarszczki zaledwie w ciągu godziny, zapewniając ich spłycenie, a także długotrwałe i głębokie nawilżenie.

BOTANIC CELLULAR COMPLEX – kompleks roślinnych komórek macierzystych będących naturalnym stymulatorem wzrostu komórkowego. Pobudza produckję kolagenu i elastyny, chroni przed ich degradacją i wspomaga odnowę, widocznie opóźniając procesy starzenia się skóry.

HYDROXYPROLISILANE CN® - składnik uzyskiwany poprzez połączenie krzemu z hydroksyproliną (aminokwasem występującym w kolagenie i elastynie). Silnie regeneruje skórę, wływa na odnowę i cytostymulację komórek, pobudza syntezę fibroblastów i wyraźnie wygładza strukturę skóry.

TGF – β BOOSTER - opatentowany tripeptyd spowalniający procesy starzenia się skóry. Aktywuje TGF – β do produkcji kolagenu, a dodatkowo chroni przed jego degradacją.

AMW HIALURON – średniocząsteczkowy kwas hialuronowy tworzący na powierzchni skóry naturalny film wzmacniający barierę hydrolipidową skóry, jednocześnie, intensywnie nawilża i zapobiega transepidermalnej ucieczce wody.

MATRYKINY – niskocząsteczkowe peptydy biomimetyczne mające zdolność przyspieszania odnowy tkankowej skóry. Poprawiają własności biomechaniczne skóry, stymulują aktywność fibroblastów, zwiększają jędrność i elastyczność, co daje efekt poprawy owalu twarzy oraz redukcji zmarszczek.

MOIST 24™ - wyciąg z imperaty cylindrycznej, którego działanie skupia się na poprawie elastyczności i nawilżenia skóry, zatrzymuje wodę w tkankach dzięki czemu długotrwale utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia naskórka.

 

Preparaty do zabiegu:

- PURE ICON Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust

- PURE ICON Mleczko do demakijażu

- PURE ICON Tonik łagodzący

- PURE ICON Peeling enzymatyczny

- NEURO LIFT + Aktywny koncentrat dermo - liftingujący

- DERMACOS Łagodzący krem do masażu twarzy

- NEURO LIFT + Hialuronowa maska bionanocelulozowa/Peptydowa maska bionanocelulozowa

- NEURO LIFT+ Emulsja liftingująca SPF15

 

Kosmetyki do pielęgnacji domowej:

- NEURO LIFT + Emulsja liftingująca SPF15 na dzień,

- NEURO LIFT + Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący na noc,

- NEURO LIFT + Reduktor zmarszczek mimicznych pod oczy i na okolicę ust.

 

Przebieg zabiegu:

1. Dwufazowym płynem do demakijażu zmyć dokładnie oczy i usta. Skórę twarzy, szyi i dekoltu oczyścić mleczkiem do demakijażu. Stonizować skórę objętą zabiegiem.

2. Nałożyć peeling enzymatyczny i pozostawić na 10-15 minut. Następnie zmyć preparat wilgotnym kompresem, stonizować i osuszyć skórę.

3. Wmasować w skórę aktywny koncentrat dermo liftingujący, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, gdzie występują zmarszczki mimiczne. Dla wzmocnienia efektu preparat można wprowadzić za pomocą ultradźwięków lub mezoterapii bezigłowej.

4. Wykonać autorski masaż liftingujący przy użyciu łagodzącego kremu do masażu. Po zakończeniu masażu usunąć nadmiar preparatu ze skóry.

5. Nałożyć maskę bionanocelulozową, odpowiednio dobraną do stanu i kondycji skóry wg schematu podanego na opakowaniu:

 • Hialuronowa maska bionanocelulozowa – każdy rodzaj cery po 30 roku życia, a w szczególności odwodniona z pierwszymi objawami starzenia się skóry, zmarszczkami mimicznymi
 • Peptydowa maska bionanocelulozowa – każdy rodzaj skóry dojrzałej, po 40 roku życia, z wyraźną utratą gęstości i elastyczności skóry, zmarszczkami mimicznymi i grawitacyjnymi.

Pozostawić na 20 minut, następnie zdjąć. Nadmiar serum wmasować w skórę.

6. Na zakończenie wmasować w skórę Emulsję liftingującą.

 

Nie czekaj skontaktuj się z opiekunem regionu Kliknij aby znaleźć dystrybutora >

Preparaty stosowane przy zabiegu