32. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & SPA

Bez kategorii 16 listopada 2015

Kongres i Targi LNE to najważniejsze w Polsce spotkania profesjonalistów i jedyna impreza o charakterze prawdziwie międzynarodowym. Grono ekspertów uczestniczących w wydarzeniu to wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata, którzy stwarzają wyjątkowe możliwości zdobywania wiedzy i wymiany doświadczeń. Tym razem byli to goście z Polski, Francji, Wielkiej Brytanii, Japonii oraz z USA.

Podczas targów prezentowane były najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji i makijażu. Część targowa, która była otwarta dla wszystkixh uczestników dała szansę zapoznania z najnowszymi zabiegami kosmetycznymi, nowościami rynkowymi i poradami specjalistów. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiały najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej oraz były  okazją do dyskusji nad najistotniejszymi problemami dotyczącymi pielęgnacji, zdrowia i urody.

Podczas 32. edycji targów nie mogło i nas zabraknąć. Wszyscy odwiedzający nasze stoisko mieli niezwykłą okazję porozmawiać z naszymi specjalistami i dokonać zakupu produktów w okazyjnych cenach. Podczas targów odbyła się również premiera nowego zabiegu Neurolift, którego głównym zadaniem jest wygładzenie skóry i poprawienie jędrności, a także jej regeneracja i podtrzymanie efektów po zabiegach dermo kosmetycznych.