34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE

Bez kategorii 9 listopada 2016

W dniach 5–6 listopada w EXPO Kraków odbył się 34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! Wydarzenie zorganizował wydawca magazynu LNE, który od ponad 20 lat edukuje i inspiruje profesjonalistów branży beauty. Kultowy już Kongres i Targi LNE odbywają się dwa razy w roku za każdym razem gromadząc 7000 odwiedzających, ponad 200 wystawców kosmetyki profesjonalnej oraz 70 wykładowców z Polski i całego świata (http://lne.pl/prelegenci). Nie mogło nas tam zabraknąć – znaleźliśmy się w gronie 200 wystawców, których produkty i zabiegi można było przetestować. Można było liczyć na rozmowy z naszymi specjalistami i zakupy profesjonalnych produktów w naprawdę okazyjnych cenach.

Jako wystawcy podczas targów mieliśmy także okazję uczestniczyć w panelu eksperckim Global anti-aging, bloku tematycznym z zakresu medical beauty, jak i w inspirującym wystąpieniu Olgi Kozierowskiej. Świetnie było także posłuchać Joanny Stopyry, mówiącej o nowej definicji kobiety w marketingu, a scena pokazów manicure nie zawiodła nas  i usłyszeliśmy wiele merytorycznych ciekawostek. Tradycyjnie odbyła się sesja make-up, którego uczyliśmy się od Einat Dan z Izraela. Ogromną popularnością cieszyły się także warsztaty masterclass i konsultacje indywidualne z ekspertami.

Inspirujące wykłady, pokazy i warsztaty, a także spotkania z ekspertami-praktykami i praktyczne sesje  – dziękujemy za ten weekend!