HANDS&NAILS ARTIST Profesjonalny zabieg manicure

Zabiegi na dłonie

Innowacyjna linia oparta na witaminach, enzymach i kwasach owocowych, która łączy w sobie właściwą pielęgnację z perfekcyjnym wyglądem skóry dłoni, paznokci i skórek wokół nich. Receptury preparatów zostały opracowane tak, aby idealnie łączyły się z zabiegami stylizacji dłoni, nie zmieniając przy tym ich trwałości – tradycyjnym manicure, manicure hybrydowym, żelowym czy tytanowym. HANDS & NAILS ARTIST - by dłonie były prawdziwym dziełem sztuki.

 

 • Opis zabiegu
 • Przebieg zabiegu

Przeznaczenie:

 • profesjonalny zabieg manicure, suche, szorstkie, przerośnięte, zadzierające się skórki wokół paznokci, kruche i łamliwe paznokcie, paznokcie zniszczone zabiegami stylizacji, sucha i szorstka skóra dłoni.

 

Efekty:

 • perfekcyjnie oczyszczona płytka paznokciowa,
 • gładkie i wypielęgnowane skórki wokół paznokci
 • wygładzona i zmiękczona skóra dłoni,
 • zregenerowana, odżywiona i nawilżona skóra dłoni i skórki wokół paznokci,
 • wzmocnione paznokcie,
 • idealny wygląd skóry dłoni, paznokci i ich okolic.

 

Składniki aktywne zastosowane w linii:

CUTICLE REMOVER FORMULA – kompozycja wodorotlenku sodu, 4 kwasów AHA - mlekowego, jabłkowego, glikolowego, cytrynowego  oraz kwasu salicylowego ekspresowo i skutecznie zmiękcza skórki wokół paznokci pozwalając na ich łatwe odsunięcie i/lub usunięcie oraz oczyszczenie płytki paznokciowej.

LIPOSOMOWY KOMPLEKS WITAMIN A, C, E – odżywia, wspomaga odbudowę skóry i paznokci oraz chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Dzięki liposomowym nośnikom, witaminy skutecznie pokonują barierę naskórkową i wnikają do głębszych warstw.

PAPAINA – enzymy z papai działają oczyszczająco, usuwają martwy naskórek oraz pobudzają procesy regeneracji skóry. Poprawiają jej koloryt i kondycję.

KWAS HIALURONOWY – trójcząsteczkowy kwas hialuronowy działający z potrójną siła, na powierzchni skóry, w jej głębszych warstwach i dodatkowo zwiększający wchłanianie innych substancji aktywnych. Intensywnie nawilża, regeneruje skórę, poprawia elastyczność i jędrność.

NATURALNE OLEJE ROŚLINNE – połączenie oleju ze słodkich migdałów i oleju z pestek winogron wygładza, uelastycznia, wspomaga regenerację, dogłębnie nawilża i zmiękcza skórę i skórki wokół paznokci. Intensywnie wzmacnia i poprawia kondycję płytki paznokciowej.

 

Preparaty do zabiegu:

- EKSPRESOWY ŻEL ZMIĘKCZAJĄCY DO USUWANIA SKÓREK WOKÓŁ PAZNOKCI – już po kilkunastu sekundach pozwoli na skuteczne usunięcie skórek, bez ich wysuszenia

- ENZYMATYCZNA PIANKA PEELINGUJĄCA DO DŁONI I PAZNOKCI – w 5 minut przywróci gładkość dłoniom, paznokciom i skórkom wokół nich

- WITAMINOWY BALSAM – MASKA DO DŁONI, PAZNOKCI I SKÓREK – błyskawicznie zregeneruje skórę, wzmocni płytkę paznokciową i odżywki skórki wokół paznokci

 1. Zmyć pozostałości lakieru lub odżywki z paznokci i oczyścić skórę dłoni.
 2. Dozę Ekspresowego żelu zmiękczającego zaaplikować na skórki wokół paznokci i płytkę paznokciową, w miejscach gdzie nachodzi na nią skórka.
 3. Pozostawić na 40 – 60 sekund, ale nie dłużej niż 1 minutę. Czas aplikacji powinien być uzależniony od grubości skórek wokół paznokci. Następnie delikatnie usunąć skórki za pomocą patyczka.
 4. Nadmiar preparatu dokładnie zmyć ciepłą wodą z mydłem.
 5. Na skórze dłoni (również na wewnętrznej stronie), paznokciach i skórkach wokół nich rozprowadzić równomierną, kryjącą warstwę Enzymatycznej pianki peelingujące.
 6. Rozprowadzoną na dłoniach piankę pozostawić na około 5 minut. Po tym czasie zmyć za pomocą ciepłego, wilgotnego kompresu.
 7. Przejść do kolejnych etapów zabiegu manicure.
 8. Przed przystąpieniem do stylizacji paznokci (również do malowania paznokci odżywką) odtłuścić płytkę.
 9. Na zakończenie zabiegu zaaplikować na skórę dłoni i skórki wokół paznokci niewielką ilość Witaminowego balsamu – maski, delikatnie wmasować i pozostawić do wchłonięcia.
 10. W przypadku bardzo suchej skóry i skórek wokół paznokci oraz zniszczonych i łamliwych paznokci, nałożyć grubszą warstwę Balsamu, zawinąć w folię i pozostawić na około 10 minut, po tym czasie pozostałość preparatu wmasować w skórę.

 

Perfekcyjny wygląd dłoni skuteczna regeneracja paznokci już podczas ekspresowego manicure.

 

Preparaty z linii HANDS & NAILS ARTIST można łączyć z każdym zabiegiem manicure wykonywanym w gabinecie kosmetycznym.

Nie czekaj skontaktuj się z opiekunem regionu Kliknij aby znaleźć dystrybutora >

Preparaty stosowane przy zabiegu